✌ ترول سیاسی ✌

ترول های اجتماعی , سیاسی
مشخصات بلاگ
✌ ترول سیاسی ✌

بنام او که یادش دلیل آرامش
ترول برای من جایگزین بحث و حرف زدن های خسته کنندس
راحت تر از اون که بخوای منظور انتقاد یا حرف و طرز فکرم رو با هزاران هزار کلمه به مخاطبم برسونم
این وسط سخته که خواسته باشم مرز بین طنز و هجو و هزل رو رعایت کنم(نه اینکه نخوام...از دستم در میره:D)
☜☞☜☞☜☞☜☞☜☞☜☞
عزیزی که منت گزاشتی به وبم سر زدی...هر وقت دیدی کج رفتم بد رفتم تند رفتم با یه نیشگون یه نظر یا هر جور که به ذهنت میرسه بهم برسون
ممنون میشم که با پیشنهاداتتون تو این مسیر کمکم کنین
ಠಠಠಠಠಠಠಠಠಠಠಠ
(صلوات واسه شادی روح بزرگمرد طنز سیاسی ایران «گل آقا» فراموش نشه)
یاعلی

پیوندهای روزانه
شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴، ۰۷:۰۱ ب.ظ

ترول اوباما و اوس موسی


"لازم است و در مسیر قانونی پیش‌بینی شده قرار گیرد." (رهبر معظم انقلاب اسلامی، )

از دیگر محدودیت های بسیار مهم "15 ساله" می توان موارد زیر را بیان کرد:

- ایران سطح غنی سازی خود را به مدت "15 سال" در حد 3.67 درصد حفظ خواهد کرد. (صفحه 27)
- ایران به مدت "15 سال"، ماشین سانتریفیوژ و یا زیرساخت‌های مربوط به غنی سازی، چه برای تحقیق و توسعهٔ غنی سازی اورانیوم و یا جدا سازی ایزوتوپ های پایدار را تنها در مکانهایی نصب خواهد کرد که در این برجام مشخص شده است. (صفحه 27)
- به مدت "15 سال" ایران تمام تستهای خود با اورانیوم را بر روی ماشینهای سانتریفیوژ را فقط در پایلوت نطنز انجام خواهد داد. ایران تمام آزمایشات مکانیکی بر روی ماشین های سانتریفیوژ خود را فقط در پایلوت نطنز و مرکز تحقیقات تهران انجام خواهد داد. (صفحه 29)
- به مدت "15 سال"، ایران در فردو، فعالیتهای غنی سازی اورانیوم و تحقیق و توسعه مربوط به غنی سازی اورانیوم نخواهد داشت و هیچ گونه مواد هسته ای نگهداری نخواهد کرد. (صفحه 31)
- ایران به مدت "15 سال" تا 1044 عدد ماشین سانتریفیوژ IR-1 در یکی از سالن های فردو نگهداری خواهد ... (صفحه 31)
- ایران به مدت "15 سال" فعالیت های خود را در تولید ایزوتوپ های پایدار توسط ماشین سانتریفیوژ در تاسیسات فردو محدود کرده و بیشتر از 348 ماشین سانتریفیوژ IR-1 برای این منظور استفاده نخواهد کرد. فعالیتهای مربوط به تحقیق و توسعه در ایران در تاسیسات فردو و برای آزمایش، اصلاح و تراز این ماشینهای IR-1 در تاسیسات ساخت ماشین سانتریفیوژ که قبلاً اظهار شده و تحت پایش آژانس، انجام خواهد گرفت. (صفحه 33)
- آژانس مقدار مواد باقی مانده از فعالیتهای قبلی غنی سازی را به عنوان کف موجودی اورانیوم غیر قابل حذف، در فردو مشخص می کند. به منظور نظارت بر تولید ایزوتوپ های پایدار و عدم وجود مواد و یا فعالیت های هسته ای اظهار نشده در فردو، ایران به مدت "15 سال" به آژانس امکان بازرسی های معمول و در صورت تقاضای آژانس، بازرسی روزانه از تاسیسات فردو را فراهم خواهد کرد. (صفحه 33)
- ایران به مدت "15 سال" ذخیره اورانیوم غنی شده خود را تا حد 300 کیلوگرم گاز UF6 (یا معادل آن در ترکیبهای شیمیایی دیگر) با غنای تا 67/3 درصد نگاه خواهد داشت. (صفحه 34)

براساس این بند، بنظر میرسد ادعای رئیس جمهور آمریکا مبنی بر:
" ایران درصد از اورانیوم غنی‌شده خود را کنار خواهد گذاشت."
گزاف نیست!

- برای "15 سال"، ایران تاسیساتی که برای تبدیل صفحه های سوخت یا ضایعات به UF6 باشد را نساخته و یا راهبری نخواهد کرد. (صفحه 35)
- به منظور افزایش کارآیی پایش این برجام، برای "15 سال" و بیشتر از آن، برای اقدامات راستی آزمایی مشخص شده [ایران به آژانس اجازه برخی دسترسی ها و تسهیلات را خواهد داد که در صفحه 39 تشریح شده اند].
- برای "15 سال" ایران به آژانس اجازه خواهد داد تا در صورت لزوم پایش مداوم با استفاده از اقدامات محدودسازی و مراقبت، راستی آزمایی نماید که سانتریفیوژها و زیرساخت های انبار شده در انبار باقی مانده و فقط جهت جایگزینی سانتریفیوژهای خراب شده و یا برخورد کرده، آنگونه که در این ضمیمه مشخص شده است، استفاده می شود. (صفحه 41)
- برای "15 سال" ایران به آژانس اجازه دسترسی منظم،شامل دسترسی روزانه هنگامی که توسط آژانس درخواست شد،به ساختمان های مرتبط در نطنز از شامل همه بخش های موسسه ¬های FEP و PFEPرا خواهد داد. (صفحه 41)
- برای "15 سال"، تاسیسات غنی سازی نطنز تنها محل برای همه فعالیت های غنی سازی اورانیوم و فعالیتهای مرتبط با غنی سازی شامل تحقیق و توسعهٔ تحت نظارت پادمان در ایران خواهد بود. (صفحه 41)
- ایران قصد دارد تا سیاست ها و رویه های صادرات همگام با استانداردهای موجود بین المللی برای صادرات مواد هسته ای، تجهیزات و تکنولوژی اعمال کند. برای "15 سال"، ایران فقط با موافقت کمیسیون مشترک وارد صادرات هرگونه تکنولوژی و تجهیزات غنی سازی و یا مرتبط با غنی سازی با هر کشور دیگر یا با هر نهاد خارجی در زمینه فعالیتهای غنی سازی و یا مرتبط با غنی سازی شامل فعالیتهای تحقیق و توسعه خواهد شد. (صفحه 41)

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی